HTC's Vive دارای هدست‌های واقعیت مجازی عالی با قیمت‌های مختلف است -

 Vive Pro 2 ممتاز، Vive Cosmos Elite میان رده و Vive Flow اخیر. هیچ‌یک از این‌ها نمی‌تواند AR انجام دهد، اما این شرکت برنامه‌ای برای رسیدن به ابزارهایی مانند Meta’s Quest Pro دارد.

این طرح دارای هدستی با قابلیت های واقعیت مجازی و واقعیت افزوده است که هنوز نامی از آن برده نشده است که در نمایشگاه CES در 5 ژانویه رونمایی خواهد شد. Shen Ye رئیس جهانی محصول HTC با The Verge صحبت کرد و جزئیاتی را در مورد هدست فاش کرد.

دوربین های جلو و جانبی و پشتیبانی از کنترلر (با شش درجه آزادی) و همچنین ردیابی دست وجود خواهد داشت. دوربین‌ها عبور رنگی را ارائه می‌کنند، که این چیزی است که برنامه‌های واقعیت ترکیبی را ممکن می‌کند


این هدست مستقل بوده و 2 ساعت عمر باتری خواهد داشت. تمرکز در طراحی آن این بود که آن را کوچک، سبک و راحت کند. Ye می گوید که این هدست برای بازی، سرگرمی، ورزش و حتی ابزارهای سازمانی استفاده خواهد شد.

از آنجایی که در برابر Quest Pro 1500 دلاری قرار دارد، این یک پیشنهاد پرچمدار خواهد بود. این شرکت می گوید که هدست آن بهتر از Meta با مزایایی مانند محدوده دینامیکی بالاتر در دوربین ها است که به کاربران اجازه می دهد متن را از روی لپ تاپ یا تلفن بخوانند.

مشخص نیست که آیا دوربین های رو به داخل برای ردیابی چشم وجود خواهد داشت یا خیر، اما به نظر می رسد بیشتر این سوال مطرح باشد که آیا این دوربین داخلی خواهد بود یا به عنوان یک افزودنی در دسترس است. HTC همچنین رویکردی دقیق برای حفظ حریم خصوصی دارد، که نگرانی فزاینده ای در مورد این هدست ها است (و می تواند یک مزیت نسبت به پیشنهادات Meta باشد)