تبلیغات سامسونگ عملاً خودزنی است.سامسونگ در روزهای اخیر پویش تبلیغاتی جدیدی را شروع کرده است تا توجهات را از آیفون ۱۴ پرو بردارد و محصولاتی که خودش در بازار موبایل عرضه می‌کند، به‌عنوان بهترین‌های دنیا جا بزند. جدال تبلیغاتی سامسونگ با اپل در آستانه‌ی برگزاری رویداد Far Out شروع شد و پس از رونمایی آیفون‌های نسل جدید ادامه یافت و اکنون وارد مرحله‌ی جدیدی شده است.


پویش تبلیغاتی‌ جدیدی که سامسونگ به راه انداخته است، بیشتر از اینکه برای این شرکت مفید باشد، شبیه خودزنی است. سامسونگ صرفاً به تبلیغات ویدئویی بسنده نکرده و بنرهای تبلیغاتی این شرکت نیز در برخی شهرها ویژگی‌های منحصربه‌فرد گوشی‌های تاشدنی را به‌رخ می‌کشند و بنرهای دیگری به استفاده از پروضوح‌ترین حسگر تصویر دنیای موبایل در گوشی‌های سری گلکسی S اشاره می‌کند. سامسونگ اخیراً در توییتر نیز تبلیغات را شروع کرده است: «آیا دلتان نمی‌خواست که موبایل شما هم توانایی تعظیم‌کردن داشته باشد؟.»

درحالی‌که اپل نسل جدید آیفون را با پرقدرت‌ترین تراشه‌ی موبایلی تاریخ معرفی کرده (تراشه‌ای که ۴۰ درصد سریع‌تر از رقبا است)، سامسونگ روی تعظیم‌کردن گوشی‌هایش مانور می‌دهد.


درحالی‌که اپل در آیفون ۱۴ از سیستم ارتباط ماهواره‌ای استفاده کرده است، سامسونگ در یکی از تبلیغاتش می‌گوید‌ «آیا دلتان نمی‌خواست موبایل شما هم مثل اسب بدود؟» این نوع تبلیغات به‌جای کمک به سامسونگ، به این شرکت ضربه می‌زند و بیشتر شبیه خودتخریبی است. کاربران زیادی در شبکه‌های اجتماعی پویش تبلیغاتی سامسونگ را به‌سخره گرفته‌اند. تاشدنی‌های سامسونگ ویژگی‌های جذاب متعددی دارند و تمرکز روی «تعظیم‌کردن» سیاست تبلیغاتی دور‌از‌انتظاری است.

جدال تبلیغاتی بین سامسونگ و اپل موضوع جدیدی نیست. این دو شرکت بارها در تبلیغاتشان به‌هم طعنه زده‌اند. سامسونگ هنگام حذف جک هدفون و شارژر از جعبه نیز آیفون را مسخره کرد؛ اما بعداً خودش در همان مسیر قدم برداشت و مجبور شد تبلیغاتش را حذف کند

منبع : zoomit

نظر شما چیه؟ به نظرتون سامسونگ گوشی بهتری هستش یا اپل نظرتون رو برای ما بنویسید.